הקליקו כאן ליצירת קשר

בית המלאכה "ריתוכי אושרי" מתמחה במגוון עבודות מסגרות בהתאם לדרישת הלקוח (Custom Made) ובבניית קונסטרוקציות של מסגרות נירוסטה ואלומיניום לשלל מענפי התעשייה וללקוחות מהמגזר הפרטי והמוסדי. בית המלאכה ממוקם באזור התעשייה בראשון לציון ומציע שירותיו לכל תושבי הסביבה וללקוחות מכל קצוות הארץ. אנו מתחייבים לעבודות איכותיות על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר. כל לקוח זוכה אצלנו לייעוץ מקצועי, לליווי צמוד לכל אורך שלבי הפרויקט, להתקנות ברמת גימור גבוהה, ולשירות המלווה ביחס אישי וחם.

שירות מקצועי והתחייבות לאיכות בלתי מתפשרת

כחברה מובילה בתחום עבודות המסגרות אנו מתחייבים לשירות מקצועי לכל לקוח ולעבודה איכותית ללא פשרות. לאורך השנים ביצענו פרויקטים רבים, גדולים, קטנים, פשוטים ומורכבים, למגוון לקוחות בכל הארץ, ביניהם מפעלי תעשייה בתחום המזון, התרופות, הרכב והביטחון, חברות בנייה, מסעדות, מוסדות, רשויות מקומיות ולקוחות מהמגזר הפרטי. אנו שמים דגש רב על איכות גבוהה של עבודות מסגרות נירוסטה ואלומיניום, וגם על האסתטיקה וההתאמה לצרכי הלקוח. לכן, אנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם ומקפידים על שיטות עבודה מתקדמות ועל רמת גימור גבוהה ביותר.

עבודות מסגרות - ריתוך אלומיניום של אופניים

מגוון רחב של עבודות מסגרות 

אנו מסוגלים לבצע מגוון רחב של עבודות ומוצרים מאלומיניום ונירוסטה, בין היתר אנו מתמחים גם בעבודות מסגרות אלומיניום כמו מעקות למדרגות בשלל עיצובים מרהיבים וברמת גימור יוצאת דופן, שערים וגדרות בהתאמה אישית עם אחריות ארוכה, סורגים בשלל עיצובים וצורות עם אפשרות לשילוב אלמנטים מעוצבים, כל סוגי הריתוכים בבית הלקוח או בעסק ועוד. בנוסף, אנו מציעים עבודות ברזל מיוחדות לאחר תכנון קפדני ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

כדאי לדעת כי בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מתמחה גם במגוון עבודות מסגרות אלומיניום, נירוסטה וברזל כמו מתקני אופניים, פתרונות להצללת חלונות, מתקני כביסה, מדרגות ממתכת, סככות מעוצבות לרכב, מחסנים עמידים ממתכות איכותיות שאינן מחלידות, פתרונות אחסון כמו מדפים מעוצבים וארונות מתכת, קונסטרוקציות לצרכים ולשימושים שונים ועוד שלל מוצרים נוספים.

עבודות מסגרות - מעמד פינתי מנירוסטה - ריתוך נירוסטה

התחייבות למחירים הוגנים ושווים לכל כיס

אנו מציעים שירות ייחודי לכל לקוחותינו מאחר ואנו מספקים את חומרי הגלם הנדרשים לעבודה ללא פערי תיווך ובמחירי יבואן. כך, הלקוח אינו צריך לרכוש את חומרי הגלם עבור העבודה מאחר ואנו רוכשים אצל היבואנים המובילים בארץ את חומרי הגלם האיכותיים ביותר. אנו מקפידים על חומרי גלם כמו ברזל, אלומיניום ונירוסטה העומדים בתקנים המחמירים ביותר על מנת לספק ללקוח עבודה ברמה הגבוהה ביותר, ומוצרים עמידים לאורך שנים ארוכות. מעבר לכך, אנו מתחייבים לשירות אדיב, ליחס אישי, לייעוץ מקצועי ולמחירים אטרקטיביים ושווים לכל כיס.   

        הקליקו כאן ליצירת קשר