שירותים ועבודות ריתוך שניתנים בריתוכי אושרי

הקליקו כאן ליצירת קשר

                                                                                    בין לקוחותינו     

שירות תיקונים  עבודות נירוסטה  עבודות אלומיניום  עבודות מסגרות  שירותי ריתוך  

בית המלאכה "ריתוכי אושרי" מציע מעטפת שירותים רחבה לעבודות מסגרות, אלומיניום ונירוסטה, תוך התמחות בשירותי ריתוך מתקדמים ואיכותיים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר. בבית המלאכה שלנו יש ציוד מקצועי מתקדם וחדשני הכולל רתכות של מיטב היצרנים בעולם, ציוד לכיפוף מתכות ופלדות וציוד לייצור מוצרים מנירוסטה, אלומיניום ומתכות נוספות. אנו מציעים שירות מקצועי המלווה בייעוץ והסברים מפורטים, מתחייבים למענה יעיל ומהיר לכל בקשה ודרישה, לרבות עבודות נירוסטה, חיתוך אלומיניום בלייזר או עבודות אלומיניום בהתאמה אישית (Custom Made). השירות מיועד ללקוחות מכל המגזרים, בין לקוחותינו- חנויות, מפעלים (מזון, כימיה, תעשיה צבאית, תעשיות מתקדמות וכדומה), רשויות מקומיות, מוסדות ציבור ולקוחות פרטיים.


"אושרי עשה עבודה טובה, שירות מצוין, עבודה ברמה הגבוהה ביותר" - מיכה

שירותי ריתוך מקצועי

שירות מקצועי ויעיל לקהל לקוחות מגוון

בית המלאכה הוקם על ידי אושרי לוי, בעל ניסיון עשיר וידע רב בכל עולמות הריתוך ובמגוון עבודות מסגרות. אנו מציעים שירות מקצועי, יעיל, מהיר ואמין למגוון רחב של לקוחות, בין היתר אנו מציעים את השירותים הבאים:

  • עבודות נירוסטה - עבודות באיכות גבוהה עבור לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים. אנו מתמחים בייצור והתקנת מעקות ומאחזי יד מנירוסטה, שולחנות, פריטי ריהוט ותיקון הלחמות וחלקים במוצרים מנירוסטה.
  • עבודות אלומיניום - עבודות מדויקות באיכות גבוהה לכל מטרה, ברשותנו ציוד מקצועי ואיכותי המאפשר לנו לבצע עבודות בהתאמה אישית ולספק מענה מקצועי יעיל לכל דרישה. בין היתר אנו מתמחים בייצור והתקנת מעקות אלומיניום, שולחנות, רהיטים לבית, לחצר ולעסק, תיקון מוצרים מאלומיניום ועוד.
  • מסגרות - שירותי מסגרות ובניית קונסטרוקציות מנירוסטה, אלומיניום, ברזל, פלדה ומתכות נוספות.
  • ריתוך אלומיניום - שירותי ריתוך בקבלנות, לתיקון ולייצור מוצרים באמצעות ריתוך ארגון ושיטות ריתוך נוספות.
  • ריתוך נירוסטה - אנו מציעים שירותי ריתוך מתקדמים באמצעות רתכות חדשניות ואיכותיות, ניתן לבצע עבודות ריתוך בקבלנות, לפי שעה או לפי יחידות.

חשוב לציין כי לקוחות יכולים להביא חומרי גלם לעבודה ולריתוך לבית המלאכה שלנו או לאתר בו עלינו לבצע את העבודה. עם זאת, כחלק מהשירות המוביל שלנו, אנו מציעים לרכוש עבורכם את חומרי הגלם הנדרשים לעבודה, ללא פערי תיווך, כך נדאג לרכוש חומרי גלם איכותיים העומדים בתקן הנדרש.

ריתוכי טיג ומיג מקצועיים

ריתוכי אושרי והקהילה

בבית המלאכה של "ריתוכי אושרי" רואים חשיבות גבוהה בתרומה לקהילה, ומסייעים לסטודנטים, לנזקקים ולבעלי מוגבלויות בכל עבודה, לעיתים ללא כל עלות. כך לדוגמה אם מגיע סטודנט הזקוק לתיקון מהיר וקטן של שלדת אופניו או במידה ומגיע נכה עם כסא גלגלים או הליכון מאלומיניום הזקוקים לריתוך ולתיקון, צוות בית המלאכה יציע לרוב שירות תיקונים ללא כל עלות או במחיר נמוך.

כמו כן, בבית המלאכה מציעים מחירים מיוחדים לסטודנטים ולבעלי מוגבלויות הלומדים עיצוב תעשייתי, וזקוקים לפתרונות מתקדמים ואיכותיים בעבודת הגמר שלהם. ראוי לציין כי אושרי לוי וצוות בית המלאכה "ריתוכי אושרי" עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מעצבים, אדריכלים, יועצי נגישות ומפקחים ממגוון תחומים, ניסיונה של החברה מאפשר לה להציע פתרונות מתקדמים וייחודיים תוך הפגנת כישורים מקצועיים ויצירתיים למציאת פתרון לכל בעיה ודרישה.

פיתוח מוצרים לפי דרישה

לאורך השנים צברנו ניסיון וידע רב המאפשרים לנו לסייע ללקוח לפתח ולייצר מוצרים חדשים. אנו מתמחים גם בפיתוח אב טיפוס לבדיקת היתכנות של המוצר. חשוב לציין כי אנו מציעים שירותי ריתוך אלומיניום, נירוסטה ומתכות נוספות, ומתמחים בעבודות מתקדמות ומורכבות, בדגש על איכות המוצר ואסתטיקה גבוהה. ניתן לבצע אצלנו ריתוך נירוסטה או מתכות אחרות בהתאם לצורך כדי להשלים את פיתוח המוצר החדש ולייצר פריטים בודדים בקבלנות במחיר שווה לכל כיס.

בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מציע שירות מגוון ומקיף לכל הלקוחות, אנו מתחייבים לעמידה בלוחות זמנים, למחירים הוגנים ולעבודה מקצועית ואיכותית ללא פשרות.


"עשה עבודה מצוינת, בן אדם קפדן, מהימן והיה לשביעות רצוננו" – עוזי, גבעתיים


הקליקו כאן ליצירת קשר