הקליקו כאן ליצירת קשר

שירותי ריתוך

מוצרים  שירות תיקונים  ריתוך אלומיניום  ריתוך נירוסטה    

ריתוך תעופתי  ריתוך טיטניום  ריתוך נחושת  ריתוך טיג ומיג

בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מתמחה במגוון עבודות ריתוך, צוות החברה מציע ניסיון וידע רב, החברה מציעה עבודות ריתוך מדויקות ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לצרכי הלקוח. החברה מציעה בין היתר שירותי ריתוך אלומיניום, נירוסטה, טיטניום ונחושת, ריתוך טיג (TIG) ומיג (MIG), הלחמת אלומיניום ונירוסטה וכיוצא בזה. בבית המלאכה עובדים רתכים מקצועיים. ברשות החברה ציוד חדשני ואיכותי, על מנת לספק ללקוחות שירותי ריתוך ארגון ועבודות מתכת ברמה גבוהה.

שירותי ריתוך לכל סוגי המתכות ולכל דרישה

אנו מתמחים בשירותי ריתוך לכל סוגי המתכות, לרבות ריתוך אלומיניום, נירוסטה, ברזל, טיטניום, הלחמת אלומיניום ונחושת, חיתוך אלומיניום בלייזר וכו, בין היתר אנו מספקים מענה מושלם לעבודות מתכת הכוללות ריתוך מדויק ואיכותי כמו ריתוך נירוסטה (מעקות מנירוסטה, מאחזי יד למדרגות מנירוסטה וכו'), גדרות, שערים, מדרגות ממתכת, מתקני אופניים וכל מוצר אחר שהלקוח זקוק לו. כמו כן, אנו מציעים שירותי ריתוך ברמה תעופתית, ריתוך טיטניום על ידי צוות מנוסה ומיומן, וכן שירותי ריתוך אמנותי לייצור מוצרי צריכה לבית, לחצר ולעסק.

שולחן ריתוך מקצועי

ריתוך בבית המלאכה ובבית העסק

כבית מלאכה מוביל ומתקדם אנו מספקים מענה איכותי ויעיל לכל שירותי הריתוך הנדרשים על ידי לקוחות מהמגזר העסקי, המוסדי והפרטי. בין היתר אנו מציעים את שירותי הריתוך הבאים:

  • ריתוך ארגון - נקרא גם ריתוך טיג (TIG), נקרא גם ריתוך "ארגון", שיטה זו נחשבת לאיכותית ביותר ומבוצעת באמצעות אלקטרודת טונגסטן אשר יוצרת קשת חשמלית מוגנת ע"י גז ארגון למיסוך מפני חמצן. בטכניקת זו מגישים מהצד את חומר המילוי, לרוב באופן ידני על ידי הרתך, כך ניתן לבצע ריתוך מדויק וחזק, ללא סיגים (שלאקה) וללא צורך בליטוש והשחזה אחרי הפעולה.
  • ריתוך מיג (MIG) - טכניקת ריתוך בעזרת חוץ רציף שתפקידו לייצר קשת חשמלית, כאשר ההגנה על הריתוך מבוצעת בעזרת גז כגון CO2, ארגון או תערובות למיניהן. טכניקה זו מחייבת מיומנות גבוהה כדי להגיע לתוצאות נקיות וחזקות, לרוב יש לבצע ריתוך זה במקומות סגורים. במקרים מסוימים מבצעים ריתוך נחושת, פליז, כסף וסגסוגות מתכת שונות באמצעות טכנולוגיית ריתוך MIG.
  • ריתוך אלקטרודה (MMA) - טכניקת ריתוך פשוטה הנחשבת לנפוצה ביותר. הריתוך מבוצע באמצעות החדרת אלקטרודה מצופה המייצרת קשת חשמלית, המשמשת לריתוך, ומשחררת גז (האלקטרודה) מפני חימצון. בטכניקה זו האלקטרודה מותכת ומתווספת לשני החומרים המותכים, לכן לאחר הפעולה יש להרחיק את הסיגים באמצעות פטיש מיוחד (פטיש שלאקה). בריתוך מקצועי, לרוב השלאקה מוסרת בעצמה על ידי התכווצות של החומר וזה אחד מהמדדים לריתוך איכותי באלקטרודה. 

חשוב להדגיש כי פעולת הריתוך היא יצירת קשר על ידי התכה של שתי מתכות, אשר קיים ביניהן קשר מטלורגי. הריתוך יתבצע בדרך כלל בחום של מעל אלף מעלות צלזיוס, למעט חומרים כגון אלומיניום, אשר ניתכים החל מ 660 מעלות צלזיוס.

הלחמה מהי? פעולת הלחמה היא יצירת קשר בין שתי מתכות שאין ביניהן קשר מטלורגי, כגון: נירוסטה לאלומיניום או אלומיניום לברזל או פליז לנירוסטה וכו'. ההלחמה תתבצע לרוב על ידי ברנר (מבער) בחום של עד אלף מעלות צלזיוס, כאשר החיבור בין המתכות נעשה על ידי חומר מקשר, כגון: הלחמת כסף וכו'. 

                                                                       הקליקו כאן ליצירת קשר

                                                          מתקן דמה למשגר טילים

עבודות ריתוך טיג ומיג מקצועי