רתכות אלקטרוניות ומכונות חיתוך למכירה 

כולל הדרכה מעשית בסיסית אצלינו ללא עלות נוספת

ברוכים הבאים לחנות של ריתוכי אושרי

אנו משווקים ומוכרים רתכות אלקטרוניות ומכונות חיתוך באיכות הגבוהה ביותר שיש ומציעים את המחירים הטובים ביותר בשוק. אנו לא רק מוכרים מכונות ריתוך אלא גם בית מלאכה שמתעסק באופן שוטף בעבודות ריתוך ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שאנו דואגים לציוד האיכותי ביותר שיש. נשמח לעזור ולייעץ לכם בכל שאלה או בקשה שיש לכם בקשר לרתכות האלקטרוניות באתר או בקשר לכל שירות בו אתם מתעניינים

הקליקו ליצירת קשר

 

עבודה עם מתכת זו חוויה גם מרגשת וגם מעצימה. כאשר הניצוצות עפים לכול עבר והחום מתחיל לעלות, זה הרגע שבו רתכים מסוגלים להפוך את החומרים החזקים בעולם לצורות או למוצרים שהם רואים בעיני רוחם. אבל מיומנות זו מצריכה ידע, תרגול ומיומנות.

לכן, כשאתם עומדים לרכוש רתכת כלשהי – בין אם זו רתכת אינוורטר או רתכת אלקטרונית למכירה – כדאי לברר קודם כל איזו רתכת מומלצת לסוג העבודה שלכם, ואחר כך לקבל הדרכה מקצועית הנוגעת לשימוש הנכון והבטיחותי ברתכת שלכם.

לפני שאתם מתחילים בעבודת הריתוך, ולא משנה אם העבודה כרוכה בריתוך עם רתכת טיג או מעורבת גם מכונת חיתוך פלזמה:

  • חשוב להכיר את כל שלבי העבודה מתחילתם ועד סופם
  • חשוב לשלוט היטב בכול אחד משלבי העבודה לפני שממשיכים הלאה

תשומת לב זו לפרטים, היא שיוצרת רתכים נהדרים. לדוגמה: הידע כיצד להשתמש בסוג רתכת מסוים כמו, רתכת ארגון, לא בהכרח מספיק כדי להשתמש באופן יעיל ובטיחותי גם ברתכת מיג. כלומר, חשוב להכיר ולדעת מראש כיצד בדיוק יש להפעיל את סוג מכשיר הריתוך בו עומדים להשתמש.