ריתוך רמפה למשאית - דופן הרמה הידראולית


רמפה למשאית היא משטח המגשר בין החלק האחורי של המשאית לרציף הטעינה. כאשר הרמפה מותקנת בחלקו האחורי של המשאית היא יכולה לשמש כשער זנב הידראולי שיכול לשאת בעומסים כבדים בעת פריקה או טעינה. רמפות הזנב מיוצרות הן מיריעת אלומיניום בצורת ׳חלת דבש׳ והן מפלטפורמת treadplate  - שני סוגי הרמפות מאופיינים במשטח נגד החלקה.

בחירת רמפת הטעינה הנכונה עבור המשאית או הטנדר שלך אינה החלטה פשוטה. יש היום אפשרויות אינסופיות לבחירה בין סוגי רמפות רבים. אבל היי! המשמעות היא שתוכל למצוא פתרון כמעט לכל בעיית נגישות או טעינה שאתה מחפש עבור המשאית או הטנדר שלך.

כאשר אתה עומד לבחור את הפתרון המתאים ביותר למשאית שלך, אין ספק שאתה משקיע זמן וידע. גם אין ספק שבוודאי תחפש רמפה בגודל ובאורך המתאים לרכב שלך ותבדוק את כל שאר תכונות המפתח של הרמפה לפני שתרכוש אותה, ובעיקר את איכות החומר ואיכות הייצור שלה.

רק כך תוכל להבטיח שהרמפה תחזיק מעמד לאורך זמן ללא השבתות לצרכי תיקונים או שיפוצים שונים.

נכון, במקרה הצורך, לא אלמן ישראל! יש היום חברות המתמקדות בייצור ציוד והתקנים ממתכת ובעבודות ריתוך (כמו ריתוך אלומיניום לצרכי ייצור או תיקון התקנים שונים), שישמחו לקבל ממך את המשימה שהיא: תיקון רמפת אלומיניום של המשאית או הטנדר שלך.

זה אומר שלא תצטרך להיכנע לרמפה השבורה, ולמהר לרכוש רמפה חדשה למשאית כדי שתוכל להמשיך ולעבוד, אלא להפקיד אותה בידיהם האמונות של אנשי המקצוע שיחזירו לך את הרמפה, כמו חדשה.

אבל אם אתה רוצה להרחיק את שלב התיקונים וליהנות מהרמפה החדשה לאורך זמן רב, עדיף לבחור ברמפה איכותית, כזו שנבנתה על ידי רתך אלומיניום מומחה ומיומן. כזו שלא תישבר גם כאשר תעמיס עליה משא כבד מאוד.

אחת הדרכים להימנע מתיקונים שונים שאיתם מתמודדים בעלי משאיות רבות, כמו:

  • תיקון רמפה למשאית
  • תיקון דפנות הרמה לא הידראוליות
  • או תיקון דופן הרמה הידראולית

מומלץ שתבחר מלכתחילה ברמפה שהכי מתאימה לסוג הרכב שלך ולצרכי הטעינה והפריקה שלך.

מה לקחת בחשבון?

כאשר אתה עומד לבחור רמפה למשאית או לטנדר עליך לקחת בחשבון שלושה פרמטרים:

  • סוג הרכב
  • אורך ורוחב הרמפה
  • קריטריוני המפתח למשאית (או לטנדר), כמו:
  • קיבולת העמסה
  • התקנות
  • רמת ביטחון

בוא ונפרט את השלבים שאמורים להוביל להחלטה הסופית על הרמפה המתאימה לך ביותר:

סוג הרכב

בראש ובראשונה, ממש בתחילת תהליך ההחלטה, עליך לבחור את המוצר המתאים לרכב הנכון. זה אולי נשמע קצת מובן מאליו לבחור רמפת טנדר לטנדר ורמפת משאית למשאית, אבל ההבדלים בין הרמפות הללו יכולים להיות די משמעותיים.

מאחר שכל פתרון של רמפה תוכנן במיוחד עבור כלי רכב זה או אחר, עליך לוודא שהרמפה בה תבחר אכן תוכל לשמש את המטרה שעבורה היא תוכננה.

אורך ורוחב

עכשיו, שאתה יודע על איזה סוג של רכב אתה עומד להעמיס, יהיה עליך לבחור את האורך והרוחב של הרמפה. גובה ההעמסה של הרכב שלך הוא הגורם החשוב ביותר בעת הבחירה ברמפה.

מבחינת אורך הרמפה שתבחר, רוב רמפות ההטענה מעוצבות, נבדקות ונבנות בזווית טעינה של 30% כדי לאפשר טעינה ופריקה בטוחות.

השימוש ברמפה שהיא בגובה לא נכון ובזווית הלא נכונה, עשוי לבטל את האחריות ולהיות מסוכן להפעלה.

כדי שהרמפה תהיה בדרגת שיפוע בטוחה זו, אורך מסוים אמור להתאים לגובה ההעמסה הספציפי. זה יבטיח שקצה הרגל של הרמפה שלך יישב שטוח על הקרקע בעת השימוש. זה גם יגדיל את תוחלת החיים של הרמפה שלך, יאפשר טעינה חלקה יותר, וכמובן ירחיק אותך מהרגע שבו יהיה צורך ״לאשפז״ את הרמפה לצרכי תיקונים.

חשוב לבחור בחברה שמציעה רמפות אשר נחתכות בזווית הבטיחותית. אתה יכול פשוט להכפיל את גובה ההעמסה שלך ב-3.3 כדי למצוא את אורך הרמפה האידיאלית עבורך, או להתבונן בגבהי ההעמסה הנפוצים, ובאורכים המקבילים להם. למשל:

אורך 1500 מ״מ = 450 מ״מ גובה העמסה

אורך 3500 מ״מ = 1050 מ״מ גובה העמסה

לגבי רוחב הרמפה שלך, הדבר תלוי במשאית שעליה אתם מטעינים. וודא שרוחב הרמפה שלך אכן מתאים למשאית או לטנדר שלך, ולעומסים שאתה מתכנן לטעון על הרכב.