בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" ממוקם באזור התעשייה ראשון לציון ומציע שירות ללקוחות בפריסה ארצית רחבה. בית המלאכה מציע שירות תיקונים באמצעות מכשור חדשני ומתקדם, ניתן לבצע את התיקון בבית המלאכה, בבית הלקוח או בבית העסק. חשוב לדעת כי בית המלאכה מציע שירות תיקונים מקיף ורחב הכולל בין היתר תיקון שלדות וריתוכים של מוצרים כמו עגלות, אופניים, כלי רכב, כלי טיס, מיכלים, ריהוט ממתכת וכיוצא בזה. החברה מציעה שירות יעיל ואמין המאפשר ללקוח לחסוך עלויות גבוהות במקום לרכוש מוצר חדש. השירות מיועד ללקוחות מהמגזר העסקי, המוסדי והפרטי, בין לקוחות החברה ניתן למצוא רשתות שיווק מובילות ומוכרות, מפעלי תעשייה גדולים וקטנים, חברות בנייה, חנויות ולקוחות פרטיים רבים.

ריתוך אלומיניום של הכסא

פתרונות ריתוך מתקדמים

אנו מספקים שירות תיקונים מהיר ויעיל באמצעות רתכות משוכללות וחדשניות, חיתוך אלומיניום בלייזר וכו', בין היתר אנו מציעים תיקון ריתוכים שנסדקו ונשברו בקונסטרוקציות כתוצאה מבלאי ושחיקה גבוהה, ריתוך טיג או ריתוך מיג למגוון מתכות ומוצרים, ריתוך שלדות של כלי תחבורה וטייס, לרבות רכבים, קטנועים, אופני הרים ומרוץ, קורקינטים ואופניים חשמליים, עגלות לתינוק, עגלות להובלת מטענים, ריתוך תעופתי וריתוך יציקות מכל סוגי המתכות החל מעובי 0.2 מ"מ. בנוסף, אנו מבצעים תיקון רהיטים מכל סוגי המתכות ותיקון מוצרים לבית ולחצר, למשרד ולמפעל, מאחזי יד מנירוסטה למדרגות וכל שירות תיקונים אחר בהתאם לדרישת הלקוח ועל פי מסגרת התקציב העומד לרשותו.

אנו מתחייבים לפתרונות מתקדמים ולעבודות ריתוך ברמה הגבוהה ביותר, כל זאת ועוד במחירים אטרקטיביים ושווים לכל כיס. אנו מבצעים שירות תיקונים באמצעות רתכות של מיטב היצרנים מרחבי העולם ובעזרת חומרי גלם איכותיים. למעשה, אנו מספקים עבור לקוחותינו מעטפת שירותים רחבה תחת קורת גג אחת כיוון שאנו מספקים גם את חומרי הגלם הנדרשים לתיקון אותם אנו רוכשים מיבואני המתכת וחומרי הגלם לענף הריתוך, וזאת ללא פערי תיווך, כך שהלקוח הסופי זוכה למחיר משתלם ולעבודה מקצועית עם אחריות.

ריתוך אלומיניום של חלקי אופניים שבורים

שירות תיקונים ברמה גבוהה

בבית המלאכה של "ריתוכי אושרי" כל לקוח זוכה למענה מקצועי ולייעוץ, בין אם הוא זקוק לשירות תיקונים פשוט ומהיר, ובין אם הוא זקוק לפתרון מורכב ומתקדם. אצלנו הלקוח נמצא תמיד בראש וזוכה לשירות תיקונים מהיר ויעיל, לשירות אדיב, ליחס אישי וחם ולהסברים מפורטים לפני תחילת העבודה כדי לבחור בשיטת התיקון היעילה והבטוחה ביותר. חשוב לציין כי מעבר לשירות תיקונים באמצעות רתכות חדשניות אנו מציעים גם עבודות מסגרות והלחמות מהירות ואיכותיות.

לפרטים נוספים, לייעוץ מקצועי ולהזמנת שירות תיקונים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הקליקו כאן ליצירת קשר