בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מתמחה בכל עבודות הריתוך, בסטנדרטים גבוהים. בריתוכי אושרי ישנם רתכים מקצועיים, המתמחים בין היתר גם בעבודות ובשירותי ריתוך בסטנדרט על פי הנהוג בתחום התעופה, כאשר מדובר בריתוך מקצועי המחייב ידע רב וניסיון עשיר. חשוב לציין כי פעולת הריתוך מהווה אלמנט מרכזי הנדרש לתחזוקת כלי תעופה שונים ומגוונים, ביניהם מטוסים, טילים, רקטות, מסוקים, חלליות וכיוצא בזה, באמצעות הריתוך ניתן לחסוך עלויות גבוהות ולהימנע מרכישת חלפים חדשים. כדי לשמור על בטיחות כלי התעופה ועמידותם ותפקודם גם בתנאים קיצוניים יש לבצע עבודות ריתוך באופן שוטף של מגוון סוגי מתכות כגון טיטניום, אלומיניום, מגנזיום וניקל.

ריתוך תעופתי מאלומיניום

מתכות בעלות משקל סגולי נמוך

במהלך ייצור כלי תעופה וחלקים למטוסים, מסוקים וטילים, נעשה שימוש נרחב במתכות בעלות משקל סגולי נמוך, על מנת להפחית את משקל המוצר הסופי. מתכות בעלות משקל סגולי נמוך נחשבות לעמידות במיוחד גם בתנאים קיצוניים וקשים כמו שינוי מהיר וקיצוני בטמפרטורה ובלחצים המופעלים על כלי התעופה המגיע לגובה רב. במרבית כלי התעופה נעשה שימוש במתכות הבאות:

  • טיטניום - מתכת חזקה ועמידה במיוחד המאופיינת במשקל נמוך ועמידות גבוהה בפני קורוזיה. במטוסים וחלליות נעשה שימוש נרחב בסגסוגות טיטניום.
  • אלומיניום - אלומיניום שוקל כשליש מפלדה ומאופיין בעמידות גבוהה בעומס מכני בינוני ובמוליכות גבוהה של חשמל וחום. אלומיניום משמש לבניית כלי תעופה רבים ולגופי קירור בגלל יעילותו הגבוהה לפליטת חום.
  • ניקל - מתכת קשה אך קלה לעיבוד גם כאשר היא קרה, מאופיינת בעמידות גבוהה בפני חלודה, ניקל משמש לבניית כלי טייס ופריטים נוספים לכלי תעופה כמו סוללות ועוד.
  • מגנזיום - מתכת חזקה המאופיינת במשקל נמוך (כמחצית ממשקל אלומיניום) ובנקודת התכה נמוכה.

ריתוך תעופתי מאלומיניום

ריתוך מקצועי בשיטות מתקדמות

ריתוך תעופתי חייב להיעשות על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים בלבד, הריתוך נועד לתיקון סדקים ופגמים במתכות המשמשות לייצור כלי תעופה, להחלפת חלקים ורכיבים פגומים שהתקלקלו כתוצאה מבלאי ושחיקה גבוהה. צוות "ריתוכי אושרי" מציע שירותי ריתוך ברמה הגבוהה ביותר באמצעות ציוד חדשני ושיטות עבודה מתקדמות, העבודה מבוצעות בדיוק רב ובהתאם להוראות הבטיחות המחמירות ביותר בתחום.

חשוב להדגיש כי ריתוכי אושרי עושים  עבודות ריתוך ברמה הגבוהה ביותר, מאחר ואין מקום לטעויות בעבודת ריתוך תעופתי. ריתוכי אושרי שמים דגש רב על עבודה מקצועית ושימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר שניתן לרכוש בשוק. לריתוכי אושרי ניסיון רב בעבודות ריתוך ומסגרות, וברשותה ניסיון רב בעבודת ריתוך מיוחדות ובפרויקטים מורכבים תוך התחייבות לשירות מעולה, עמידה בלוח זמנים ושירותי ריתוך על פי הסטנדרטים המקובלים .  

הקליקו כאן ליצירת קשר