הקליקו כאן ליצירת קשר

בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" ממוקם באזור התעשייה בראשון לציון ומציע בין היתר גם עבודות ושירותי ריתוך טיטניום. צוות החברה מורכב מרתכים מקצועיים ובעלי ניסיון וידע רב, לחברה כל הציוד הנדרש לריתוכים איכותיים ומקצועיים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בענף ולסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מתחייבת לשירותי ריתוך ברמה גבוהה ולתוצאות נקיות ומרשימות במיוחד. כדי לרתך טיטניום נדרש ניסיון רב מאחר והמתכת החזקה והעמידה היא בעלת נקודת היתוך גבוהה.

עבודות ריתוך מדויקות ונקיות

טיטניום היא מתכת קלה אך בעלת חוזק רב ועמידות גבוהה, לכן משתמשים בה בתעשיות רבות, במיוחד בתעשיית כלי תעופה כמו מטוסים, מסוקים, טילים, חלליות וכיוצא בזה. מתכת הטיטניום מאופיינת בברק טבעי והיא עמידה בפני התפתחות קורוזיה. כמו כן, לטיטניום משקל סגולי נמוך לכן היא מהווה חומר גלם פופולרי לייצור כלי תעופה כיוון שהדרישה היא להפחית ככל הניתן ממשקל כלי הטיס תוך עמידות גבוהה בפני לחצים ושינויים קיצוניים בטמפרטורה.

 "ריתוכי אושרי" מספקים מענה מקצועי ללקוחותיהם ומציעים ריתוך טיטניום באמצעות רתכות חדשניות ומתקדמות, תוך שימוש בגז ארגון למניעת חמצון ולהבטחת איכות ועמידות החיבורים בין המתכות. ריתוך מקצועי ונקי מבטיח ללקוח עמידות גבוהה ותפקוד יעיל ובטיחותי גם בתנאים קיצוניים. את הריתוך מבצעים באמצעות רתכת טיג או רתכת מיג, יש לציין כי ריתוך ארגון נחשב ליעיל ביותר כאשר הלקוח זקוק לדיוק גבוה ולאיכות מרבית, לדוגמה לריתוך חלפים ולתיקון סדקים, פגמים וחלקים בכלי תעופה. ריתוך מקצועי מוזיל את עלויות התיקון ומאפשר ללקוח לחסוך עלויות גבוהות.

יש לבצע ריתוך מתכת וסגסוגות טיטניום רק על ידי רתך מקצועי ומוכשר כיוון שיש לשלוט במיומנות גבוהה בזרם החשמלי ובהזנת האלקטרודה והחומר למילוי, תוך הקפדה על סביבה נקיה, בהתאם לדרישות הריתוך.

מענה מקצועי למגוון תעשיות ומפעלים

בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מספק מענה מקצועי מושלם לכל ענפי התעשייה ולכל המגזרים, תוך עמידה בלוחות זמנים והתחייבות לעבודה נקיה עם גימור גבוה ולתוצאות מעולות בהתאם לתקן.

צוות החברה מספק פתרונות ריתוך טיטניום ללקוחות מובילים במשק הישראלי, ביניהם לקוחות מתעשיית התעופה והתעשייה הצבאית, מפעלי מזון וזיווד אלקטרוני, מפעלי עיבוד שבבי, חברות מזון ותחבורה, חברות בתעשייה הכימית ובתעשייה הימית. לחברה ניסיון וידע לעבודות ריתוך של מיכלי לחץ ואגירה, מאיידים, כלים, צינורות ומכשירים שונים המיוצרים מסגסוגת טיטניום.   

הקליקו כאן ליצירת קשר