הקליקו כאן ליצירת קשר

בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מתמחה בעבודות ריתוך מכל הסוגים ומציע בין היתר שירותי ריתוך ארגון, טיג (TIG) ומיג (MIG). כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולהתאמת סוג וטכנולוגיית הריתוך בהתאם לחומרים, לחוזק ולאיכות העבודה הנדרשת, לכל שיטת ריתוך יש יתרונות שונים. חשוב לציין כי ריתוך טיג נועד בעיקר לעבודות מדויקות ואסתטיות בהן זקוקים לתוצאות נקיות חיצונית, בעוד ריתוך מיג מתאים לכל סוגי המתכות והסגסוגות ממתכת ומיועד בעיקר לעבודות ריתוך של משטחים גדולים בעוביים שונים, עבודות אותן יש לסיים במהירות ללא עיוותים ופגמים.

בבית המלאכה שלנו אנו מחזיקים במגוון גדול של סוגי רתכות מתקדמות וחדשניות על מנת לספק ללקוחותינו פתרונות איכותיים ומדויקים. כמו כן, אנו מסוגלים לספק מענה מקצועי ויעיל בבית הלקוח כאשר יש לבצע את עבודת הריתוך במקום ולא ניתן לשנע את המתכות או המוצר שיש לרתך.

ריתוך טיג

ריתוך ארגון טיג

רתכת טיג (TIG- Tungsten Inert Gas) מאפשרת לבצע ריתוך באמצעות אלקטרודת טונגסטן שתפקידה ליצור קשת חשמלית שמוגנת על ידי החדרת גז ארגון מיונן למניעת חמצון. את חומר המילוי נהוג להחדיר לנקודת הריתוך מהצד באופן ידני על ידי הרתך. גז הארגון מגן בפני חמצון לכן חומר המילוי אינו מצופה וניתן לקבל תוצאות נקיות ואסתטיות, ללא סיגים וללא צורך בליטוש והשחזת הריתוך, כל עוד הרתך הנו מקצועי ומיומן.

ריתוך טיג מומלץ לעבודות ריתוך של מתכות בעובי דק ולעבודות ריתוך בהן נדרש דיוק גבוה במיוחד ותוצאה נקיה ואסתטית.

ריתוך מיג

ריתוך מיג בסביבת גז מגן

רתכת מיג (MIG- Metal Inert Gas) עושה שימוש באלקטרודה מתכלה בסביבת גז מגן אשר אינו מגיב כימית עם המתכות שיש להתיך. בשיטה זו נוצרת קשת חשמלית בין המתכות המותכות לבין קצה התיל של המתכת המוספת אותה מזינים ברציפות לתוך הקשת. את הגז מזרימים באופן רציף סביב הקשת החשמלית דרך ידית הריתוך, הגז המגן מונע חמצון במקום, דוחק את האטמוספירה ומאפשר ליצור ריתוך נקי וללא פגמים. שיטת ריתוך MIG מתאימה לריתוך מגוון רחב של מתכות כמו אלומיניום, פלדת אל חלד, נחושת, טיטניום, מגנזיום, ברונזה ועוד. כדאי לדעת כי בשיטת ריתוך MIG נעשה שימוש נרחב בענפי התעשייה השונים בהם יש צורך לריתוך עוביים גדולים ולביצוע עבודות ריתוך על משטחי מתכת ארוכים וגדולים.

עבודות ריתוך מקצועיות

אנו מבצעים עבודות ריתוך איכותיות ומקצועיות, תוך הקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר, ובדגש על תוצאות נקיות, חזקות, עמידות ואסתטיות, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. 

הקליקו כאן ליצירת קשר