הקליקו כאן ליצירת קשר

בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מתמחה בשירותי ריתוך והלחמת  מתכות צהובות, כגון:  נחושת, ברנוזה, פליז וכו'. מספק מענה מקצועי, מתקדם ואיכותי לכל ענפי התעשייה, לרבות אומנים ובתי יציקה, תעשייה צבאית, תרופות, מפעלי מזון, תעשיית המכוניות, מיזוג אוויר וללקוחות מהמגזר הפרטי. צוות בית המלאכה מציע ניסיון עשיר וידע רב בכל סוגי ושירותי הריתוך, כמו גם הלחמת נחושת. כדי לרתך נחושת נהוג להיעזר בטכניקות הריתוך בארגון מסוג טיג (TIG) או מיג (MIG), יש לבצע את הריתוך בדיוק רב תוך הקפדה על כללי הבטיחות בעבודה.

מתכת רכה ובעלת מוליכות חשמל גבוהה וחום ובעלת עמידות בפני קורוזיה

נחושת היא אחת המתכות הנפוצות ביותר שנמצאת בשימוש נרחב במגוון רחב של תעשיות כמו תעשיית האלקטרוניקה, החשמל והבנייה. כמו כן הנחושת משמשת לייצור חוטי חשמל וגם אמנים רבים עושים בה שימוש כחומר גלם לפסלים וליצירות אמנות שונות. ניתן למצוא נחושת במגוון גדול של סגסוגות ממתכות שונות, כאשר יש לחבר בין הסגסוגות יש לבצע ריתוך עדין ומדויק, משימה המחייבת ציוד מקצועי וניסיון רב. חשוב לדעת כי נחושת נמצאת בשימוש נרחב כבר מהעת העתיקה והיא משמשת את בני האדם לייצור מוצרים ופריטים רבים.

ניתן לרכוש נחושת במגוון צורות וגדלים, בין היתר מוטות נחושת המתאימות לתעשיית החשמל ולייצור מוצרים שונים, צינורות במגוון גדלים, פחים ופלטות מנחושת בעלי מוליכות חשמלית גבוהה, חוטים וסרטים מנחושת לשימוש בתעשיית החשמל ולייצור חלקים שונים. חשוב להדגיש כי בית המלאכה של "ריתוכי אושרי" מציע שירותי ריתוך נחושת ברמה הגבוהה ביותר, ניתן להזמין את השירות לבית הלקוח, כאשר את חומרי הגלם ניתן לרכוש דרך החברה במחירי יבואן וללא פערי תיווך.

שיטות יעילות ואיכותיות לריתוך והלחמת מתכות צהובות: נחושת, ברונזה ופליז

יש מס' שטיות לריתוך והלחמה. ריתוך טיג מיועד לעבודות מדויקות עם תוצאות יפות ואסתטיות, באמצעות רתכת טיג לא נוצרים נתזים וגיצים, מלבד פליז. במהלך הריתוך ניתן לעבוד בעוביים של משטחי ומוצרי נחושת החל מ- 0.3 מ"מ. בנוסף, ניתן לרתך את המתכות הנ"ל, באמצעות רתכת מיג המתאימה לכל סוגי המתכות ומיועדת, בעיקר לעבודות ריתוך מהירות ומדויקות של משטחים גדולים בעוביים שונים. בריתוך מיג אנו עושים שימוש באלקטרודה מתכלה וגז מגן הדוחק את החמצן ואינו מגיב כימית לנחושת, לכן מתקבל ריתוך מדויק ללא פגמים.

אופציה נוספת היא הלחמת נחושת באמצעות חמצן וגז בערה (פרופן או אצטילן). פתרון זה מיועד למגוון תעשיות בהן יש צורך להלחים משטחים, חוטי נחושת ומוצרים שונים מסגסוגות מתכות עם נחושת ללא עיוות.

הקליקו כאן ליצירת קשר