עומדים להתקין פרגולה בבית? מומלץ מאוד לברר לגבי פרגולות תלויות מסוגים שונים. ניתן לשלב בפרגולות אלו גם עץ ומתכת, שילוב בהחלט יפהפה. כל המידע על פתרונות הצללה, שלא שוכחים גם לתרום לנו לעיצוב הבית.

מי אמר שפתרונות הצללה לא יכולים להיות עיצוביים? אתם מוזמנים להכיר פתרון הצללה שמספק גם צל וגם עיצוב חדשני ונעים. פרגולה תלויה ממתכת ועץ, היא פרגולה שעבור התקנתה והייצור שלה יש צורך במלאכתו של רתך מומחה. רתכים יכולים ליצור פרגולות מהממות ביופיין, אך כמובן שהכול תלוי במומחיות של אותו רתך.

מצלילים את הבית בתקציב ידידותי

אם מדובר באנשי מקצוע שעובדים כבר שנים בייצור של פתרונות הצללה משולבי מתכת ועץ, אתם כנראה בידיים טובות. עבודת ריתוך היא עבודה מורכבת למדי, שדורשת מהרתך גם עין אומנותית ומאוד חדה. בעזרת השראתם של רתכים מומלצים לייצור פרגולות מתכת, תוכלו להתאים לעצמכם פתרונות הצללה שיעשו את כל ההבדל העיצובי בביתכם.

ואם כבר מדברים על נושאים של עיצוב, חשוב להזכיר גם כי מתכת ועץ הם חומרי גלם שנחשבים פחות קשיחים. מה זה אומר? במילים פשוטות, אפשר ליצור בעזרת מתכת ועץ את פתרון ההצללה האידיאלי, לרבות חיתוך של חומרי הגלם על פי מידותיכם האישיות.

מדוע פרגולות תלויות ממתכת כל כך פופולאריות?

די בקלות, ניתן ליצור ממתכת ומעץ צורות שונות וגדלים שונים של סוככים תלויים או פרגולות. גם אם מדובר בצורך להצליל מרפסת או חצר מאוד גדולות, יהיה אפשרי בקלות להתאים לכם פרגולה תלויה ממתכת ועץ.

היתרון בפרגולות אלו, הוא בכך שחומרי הגלם האלו בדרך כלל ישקלו פחות מאשר פתרונות הצללה אחרים.

יחד עם זאת שפרגולות תלויות ממתכת ישקלו יחסית מעט, בכל זאת יהיה צורך להקפיד על התקנה מקצועית ביותר. בסופו של דבר, מדובר בלא פחות מאשר בטיחותם וחייהם של אנשים הנמצאים תחת הסוכך התלוי. מתכת ועץ הם כל כך נפוצים בבתים רבים, היות ומדובר בסוג חומרי גלם אשר מפגינים עמידות גבוהה מאוד בפני תלאות מזג האוויר.

פתרונות הצללה שעמידים במזג האוויר

אמנם אנחנו לא חיים בסקנדינביה ולא צריכים להתמודד עם חורפים מאוד קשים, אך אין ספק שהקיץ הישראלי יכול לגרום לבלאי מאוד מואץ של חומרי גלם שאינם איכותיים. בכל מקרה, אתם יכולים להיות בטוחים שכשתתקינו פרגולה תלויה ממתכת או עץ (או שילוב של שניהם), אתם תקבלו פתרון הצללה אשר מחזיק מעמד שנים רבות.

וכשמדברים על התקנת פתרונות הצללה שמחזיקים מעמד שנים, חשוב לדבר על תחזוקה של פרגולות תלויות. אחת לתקופה מוגדרת על ידי יצרן הפרגולה, תצטרכו לקרוא לאנשי מקצוע עבור תחזוקת פרגולה תלויה. כמובן שאין לנסות ולתחזק לבד פרגולות תלויות, היות ומדובר בסכנת חיים. אל תפתחו סולמות בגבהים.

אולי יעניין אותך גם: