הקליקו כאן ליצירת קשר

מאחזי יד מנירוסטה

ניתן לגלול לתחתית העמוד על מנת לצפות בעוד עבודות שלנו

   בית המלאכה "ריתוכי אושרי" מספק תחת קורת גג אחת מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לכל עבודות הריתוך. בין עבודות הריתוך הנפוצות ניתן למנות ייצור מאחזי יד מחומרי גלם איכותיים ועמידים כמו נירוסטה, אלומיניום ועץ. 

מאחז יד מעוצב


מאחזי יד הם מוצר בטיחותי חשוב, יש לתכנן אותם על פי דרישות התקן של מכון התקנים הישראלי ובהתאמה מלאה לצרכי העיצוב של הלקוח. את מאחזי היד ניתן לייצר מנירוסטה, פלדת אל חלד עמידה וחזקה המאופיינת גם במראה מבריק ויוקרתי, ובעמידות גבוהה בפני שתוך (קורוזיה).

"אושרי עשה את העבודה לשביעות רצוני המלאה, בצורה הטובה ביותר" 

אמיר, תל אביב.

מדוע כדאי לייצר מאחזי יד מפלדת אל חלד?

כאמור, מאחזי יד ניתן לייצר מחומרי גלם שונים, ביניהם נירוסטה. מאחזי יד מנירוסטה מבטיחים חוזק רב, עמידות גבוהה בפני מים ולחות, גמישות עיצובית, מראה יוקרתי עם ברק יפה ומרשים, תחזוקה פשוטה ועמידות גבוהה בפני שריטות.

מאחז יד נירוסטה

נירוסטה הנקראת בעברית פלדת בלתי מחלידה או פלדת אל חלד עשויה מסגסוגת הכוללת ברזל וכרום, לעתים מוסיפים גם ניקל. השיעור הגבוה של הכרום בסגסוגת מקנה את המראה המבריק הייחודי והיוקרתי. לכן, אין זה פלא כי בבתים ובמבנים רבים מעדיפים להתקין מאחזי יד המיוצרים מנירוסטה.

מאחזי יד במבחר עיצובים ובהתאמה אישית

כדי לבחור מאחזי יד לבית, לעסק, לחצר, לבריכה ולכל מקום אחר, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחומי עבודות הריתוך. את מאחזי היד ניתן לייצר מחומרי גלם שונים במבחר עיצובים וסגנונות, לכן מומלץ להתרשם מעבודות הריתוך של החברה. כמו כן, אפשר להזמין מאחזי יד בעיצוב אישי מקורי וייחודי, בהתאם לתכנית עיצוב הפנים או החוץ של האדריכל או לאחר ייעוץ מקצועי בבית המלאכה ממנו מזמינים את העבודה.

מאחזי יד מעוצבים

לכן, כדאי להזמין עבודות ריתוך נירוסטה בבית המלאכה "ריתוכי אושרי", במקום ניתן להתרשם משלל עיצובים מקוריים או לקבל סיוע לבחירת עיצוב מותאם אישית. את מאחזי היד מייצרים מפלדת אל חלד באיכות גבוהה, ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ודרישותיו הספציפיות. חשוב לזכור כי מאחזי יד נועדו בראש ובראשונה לצרכי בטיחות ונגישות, אך הם משמשים גם כפריט אמנותי לעיצוב חללי המבנה וגרם המדרגות.

שימושים למאחזי יד

מאחזי יד מנירוסטה נחשבים לפתרון המועדף לשימושים כמו מדרגות חיצוניות בבנייני מגורים ומשרדים ובמבנים מסחריים או ציבוריים, נגישות לבעלי מוגבלות במבנים ציבוריים או פרטיים, אביזר בטיחות למדרגות בתוך מבנים שונים, למקומות בהם יש להתקין מעקה עם מאחזי יד בהתאם לדרישות התקן הישראלי ת"י 1142, בחדרי נוחיות ורחצה המיועדים לשימוש על ידי נכים, במדרגות הכניסה לבריכה ציבורית, במדרגות נעות ועוד.

ראוי לציין כי את מאחזי היד יש לייצר ולהתקין בהתאם לתקנים המחייבים לכן אין להקל ראש בבחירת היצרן. בבית המלאכה "ריתוכי אושרי" מסייעים ללקוח לבחור את העיצוב, רמת הגימור וצורת ההתקנה של מאחזי היד המיוצרים מנירוסטה.

"מחיר סביר, עבודה מדייקת מאוד וטובה. אושרי עמד בלוח הזמנים ואף הקדים"

אריק, מראשון לציון.

למידע נוסף, לשאלות ולהזמנת מאחזי יד מנירוסטה השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מוזמנים לצפות בחלק מהעבודות שלנו